Biathlon: 1.ČP – 28.12.16 Nové Město na Moravě

Ve středu 28.prosince jsem se vydal na Český pohár v Biatlonu do Nového Města kde bylo tak stovka fanoušku a 200 závodníků.

Výsledky:

Dorostenci A
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 3 Mareček Jonáš SK N.Město 18:52,8 1 1 2 18:52,8 0 100
2 10 Mánek Ondřej SKS Vimperk 19:05,4 0 2 2 19:05,4 12,6 98,88
3 20 Machač Štěpán SKPKornspitz 19:35,7 2 2 4 19:35,7 42,9 96,21
4 17 Kabrda Josef SK N.Město 19:52,6 1 3 4 19:52,6 59,8 94,72
5 9 Valíček Robert Letohrad 19:54,2 1 1 2 19:54,2 +1:01,4 94,57
6 5 Žváček Vladimír SK N.Město 20:11,4 2 2 4 20:11,4 +1:18,6 93,06
7 19 Půček Michal Střelka Brno 20:37,8 0 2 2 20:37,8 +1:45,0 90,73
8 8 Palla Martin Letohrad 20:39,9 2 2 4 20:39,9 +1:47,1 90,54
9 6 Grusz Marek KB Trefa 21:01,5 0 1 1 21:01,5 +2:08,7 88,63
10 2 Hájek Martin V. Karlovice 21:25,3 1 4 5 21:25,3 +2:32,5 86,53
11 1 Remeš Tadeáš Letohrad 21:29,6 3 4 7 21:29,6 +2:36,8 86,15
12 7 Horákovský René SK N.Město 21:57,7 2 2 4 21:57,7 +3:04,9 83,67
13 21 Škrabal Hynek Střelka Brno 22:01,7 3 3 6 22:01,7 +3:08,9 83,32
14 13 Andrýsek Petr Břidličná 22:21,4 1 3 4 22:21,4 +3:28,6 81,58
15 11 Beneš David Rover Praha 23:35,5 4 1 5 23:35,5 +4:42,7 75,04
16 16 Zátka Josef Manušice 23:37,7 1 3 4 23:37,7 +4:44,9 74,84
17 12 Vlček Martin Plzeň Litice 24:09,0 2 5 7 24:09,0 +5:16,2 72,08
18 14 Pscheidt Tomáš Tatran 25:11,3 0 4 4 25:11,3 +6:18,5 66,58
19 18 Smékal Ondřej Rožnov pR 25:46,8 4 4 8 25:46,8 +6:54,0 63,45
20 4 Liščák Marek St. Město 26:07,0 3 4 7 26:07,0 +7:14,2 61,67
21 15 Riedl Robert Rover Praha 29:28,5 3 4 7 29:28,5 +10:35,7 43,88
Dorostenky A
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 27 Babánková Bára SK N.Město 21:54,0 3 1 4 21:54,0 0 100
2 38 Mikulová Karolína Letohrad 21:58,8 0 3 3 21:58,8 4,8 99,63
3 43 Šilarová Michaela Letohrad 22:12,7 0 2 2 22:12,7 18,7 98,57
4 40 Vancová Kateřina SKPKornspitz 22:25,5 0 3 3 22:25,5 31,5 97,6
5 28 Žitná Tereza SG Jbc 22:29,5 2 2 4 22:29,5 35,5 97,29
6 45 Jandová Tereza SKPKornspitz 23:11,4 2 2 4 23:11,4 +1:17,4 94,1
7 41 Hanušová Štěpánka Strakonice 23:42,2 0 1 1 23:42,2 +1:48,2 91,76
8 29 Křižovičová Martina SK N.Město 24:28,9 5 3 8 24:28,9 +2:34,9 88,21
9 47 Follerová Jana Střelka Brno 24:56,9 2 1 3 24:56,9 +3:02,9 86,08
10 35 Trejbalová Renáta Jilemnice 25:10,0 3 3 6 25:10,0 +3:16,0 85,08
11 39 Petříková Michaela Jilemnice 25:22,6 3 4 7 25:22,6 +3:28,6 84,12
12 42 Bartůňková Andrea SKPKornspitz 25:36,9 3 4 7 25:36,9 +3:42,9 83,03
13 24 Hermanová Veronika Letohrad 26:44,4 5 3 8 26:44,4 +4:50,4 77,89
14 46 Vitásková Ellen VsetínBobrky 26:56,2 3 2 5 26:56,2 +5:02,2 77
15 25 Zlesáková Adéla Rover Praha 27:21,9 1 3 4 27:21,9 +5:27,9 75,04
16 22 Krámská Lucie Rover Praha 28:07,6 5 5 10 28:07,6 +6:13,6 71,56
17 33 Gorčíková Natálie SK N.Město 28:22,2 2 3 5 28:22,2 +6:28,2 70,45
18 30 Nováková Denisa SKS Vimperk 28:31,2 1 4 5 28:31,2 +6:37,2 69,77
19 36 Nourse Eliška Rover Praha 28:52,9 2 5 7 28:52,9 +6:58,9 68,12
20 44 Papežová Karolína Ostrava 30:30,4 3 3 6 30:30,4 +8:36,4 60,7
21 34 Pražáková Alžběta Ostrava 29:35,2 4 2 6 31:35,2 +9:41,2 55,76
22 23 Radilová Antonie Rover Praha 32:10,0 4 3 7 32:10,0 +10:16,0 53,12
23 31 Volná Karolína Poruba 32:16,5 0 3 3 32:16,5 +10:22,5 52,62
24 32 Výtvarová Eliška KB Trefa 33:08,9 2 4 6 33:08,9 +11:14,9 48,63
25 26 Šlamborová Tereza KB Trefa 37:46,1 4 3 7 37:46,1 +15:52,1 27,54
26 37 Marksová Karolína KB Trefa 39:32,9 4 3 7 39:32,9 +17:38,9 19,41
st. č. 34 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK
Dorostenky B
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 77 Suchá Petra SKPKornspitz 20:13,6 0 1 1 20:13,6 0 100
2 69 Křižovičová Iva SK N.Město 20:28,2 1 1 2 20:28,2 14,6 98,79
3 65 Teplá Eliška SK N.Město 20:39,0 0 1 1 20:39,0 25,4 97,9
4 72 Dusilová Karolína SKPKornspitz 20:47,8 1 1 2 20:47,8 34,2 97,18
5 76 Smetanová Barbora SKPKornspitz 21:57,9 0 2 2 21:57,9 +1:44,3 91,4
6 54 Polednová Klára SK N.Město 22:10,1 1 1 2 22:10,1 +1:56,5 90,4
7 79 Gallová Veronika Letohrad 22:13,2 1 1 2 22:13,2 +1:59,6 90,14
8 67 Luxemburgová Kateřina SKPKornspitz 22:29,5 2 3 5 22:29,5 +2:15,9 88,8
9 55 Svobodová Eliška SKPKornspitz 22:34,4 2 3 5 22:34,4 +2:20,8 88,39
10 51 Voborníková Tereza Jilemnice 22:35,9 1 3 4 22:35,9 +2:22,3 88,27
11 75 Chlupová Adéla SG Jbc 22:40,8 0 2 2 22:40,8 +2:27,2 87,87
12 83 Majcherová Nikol SG Jbc 22:56,9 1 1 2 22:56,9 +2:43,3 86,54
13 50 Macková Veronika SK N.Město 23:02,5 2 2 4 23:02,5 +2:48,9 86,08
14 59 Žůrková Anna SK N.Město 23:09,3 0 1 1 23:09,3 +2:55,7 85,52
15 56 Hemplová Jindřiška SG Jbc 23:35,4 2 2 4 23:35,4 +3:21,8 83,37
16 49 Rolencová Vanessa SKPKornspitz 23:38,0 1 3 4 23:38,0 +3:24,4 83,15
17 81 Franzová Hana SK N.Město 23:46,9 1 4 5 23:46,9 +3:33,3 82,42
18 68 Nováčková Helena Bělá p.Prad. 23:59,5 1 2 3 23:59,5 +3:45,9 81,38
19 58 Kačenová Natálie Letohrad 24:24,5 0 2 2 24:24,5 +4:10,9 79,32
20 70 Honzejková Lucie SG Jbc 24:50,6 2 3 5 24:50,6 +4:37,0 77,17
21 80 Schreierová Anna Bělá p.Prad. 25:40,5 3 2 5 25:40,5 +5:26,9 73,06
22 78 Jislová Sára SKPKornspitz 25:41,0 0 5 5 25:41,0 +5:27,4 73,02
23 74 Heřmanská Dagmar Rover Praha 25:52,6 2 2 4 25:52,6 +5:39,0 72,06
24 53 Franzová Emma SK N.Město 26:16,5 5 3 8 26:16,5 +6:02,9 70,09
25 52 Baxová Amanda Rover Praha 26:24,8 3 3 6 26:24,8 +6:11,2 69,41
26 73 Možuchová Tereza SKPKornspitz 24:38,1 4 1 5 26:38,1 +6:24,5 68,31
27 48 Bártová Valerie SK N.Město 27:07,9 2 4 6 27:07,9 +6:54,3 65,86
28 64 Netušilová Natálie Rover Praha 28:32,2 2 5 7 28:32,2 +8:18,6 58,91
29 66 Rychnovská Kateřina Jílové 29:05,5 2 2 4 29:05,5 +8:51,9 56,17
30 57 Chudějová Markéta V. Karlovice 29:22,3 3 4 7 29:22,3 +9:08,7 54,78
31 71 Trávníčková Veronika St. Město 30:16,6 3 2 5 30:16,6 +10:03,0 50,31
32 82 Němčíková Jana Ostrava 30:51,5 2 5 7 30:51,5 +10:37,9 47,43
33 62 Němčíková Klára Ostrava 32:31,0 1 4 5 32:31,0 +12:17,4 39,23
34 63 Daverná Evelína SKS Vimperk 33:33,9 3 4 7 33:33,9 +13:20,3 34,05
35 60 Kubíčková Markéta Ostrava 35:32,3 2 5 7 35:32,3 +15:18,7 24,29
36 61 Lukšová Anna Ostrava 39:30,0 1 3 4 39:30,0 +19:16,4 4,71
st. č. 73 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK
Dorostenci B
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 91 Karlík Mikuláš Letohrad 20:47,2 0 1 1 20:47,2 0 100
2 85 Hornig Vítězslav Jilemnice 21:42,5 0 2 2 21:42,5 55,3 95,56
3 112 Gregor Tomáš SK N.Město 22:59,1 0 2 2 22:59,1 +2:11,9 89,42
4 107 Ondřejka Jiří Letohrad 23:00,7 0 1 1 23:00,7 +2:13,5 89,29
5 95 Kocián Jakub Jilemnice 23:14,2 0 2 2 23:14,2 +2:27,0 88,21
6 116 Kánský Petr Letohrad 23:23,8 0 1 1 23:23,8 +2:36,6 87,44
7 105 Vanc Jan SKPKornspitz 23:23,9 1 1 2 23:23,9 +2:36,7 87,43
8 89 Volek David SK N.Město 23:55,0 2 1 3 23:55,0 +3:07,8 84,94
9 104 Pajer Lukáš Jilemnice 24:01,3 0 1 1 24:01,3 +3:14,1 84,43
10 101 Němeček Josef SKPKornspitz 24:18,7 0 3 3 24:18,7 +3:31,5 83,04
11 84 Mikyska Tomáš Letohrad 24:22,1 0 2 2 24:22,1 +3:34,9 82,76
12 106 Hrouda Václav Jilemnice 24:22,7 0 2 2 24:22,7 +3:35,5 82,72
13 92 Hájek Matěj SKPKornspitz 24:25,9 3 3 6 24:25,9 +3:38,7 82,46
14 114 Janík Jakub V. Karlovice 24:33,6 0 3 3 24:33,6 +3:46,4 81,84
15 97 Dubský Jan SKPKornspitz 24:34,9 3 1 4 24:34,9 +3:47,7 81,74
16 111 Chmelík Jiří Jilemnice 24:37,5 1 1 2 24:37,5 +3:50,3 81,53
17 93 Zapletal Jakub SK N.Město 24:45,4 0 3 3 24:45,4 +3:58,2 80,9
18 110 Strnad Adam Letohrad 24:51,6 1 4 5 24:51,6 +4:04,4 80,4
19 115 Soukup Ondřej Jilemnice 25:38,7 2 3 5 25:38,7 +4:51,5 76,62
20 86 Foller David Střelka Brno 25:41,0 1 2 3 25:41,0 +4:53,8 76,44
21 100 Švejda Jakub SKS Vimperk 26:06,7 2 2 4 26:06,7 +5:19,5 74,38
22 113 Gřešek Vít SK N.Město 26:30,1 1 2 3 26:30,1 +5:42,9 72,5
23 108 Hanuš Antonín Strakonice 26:44,2 1 2 3 26:44,2 +5:57,0 71,37
24 96 Tomášek Jiří SK N.Město 27:00,3 4 2 6 27:00,3 +6:13,1 70,08
25 109 Hermann Matěj Letohrad 27:11,4 3 3 6 27:11,4 +6:24,2 69,19
26 90 Žitník Richard Rožnov pR 28:45,2 0 4 4 28:45,2 +7:58,0 61,67
27 99 Trpišovský Zdeněk Jílové 29:58,8 4 2 6 29:58,8 +9:11,6 55,77
28 94 Papšík Marian VsetínBobrky 30:15,5 4 3 7 30:15,5 +9:28,3 54,43
29 87 Lichtenberg Jaroslav Poruba 30:25,6 5 3 8 30:25,6 +9:38,4 53,62
30 103 Novák Jan Strakonice 30:51,5 2 2 4 30:51,5 +10:04,3 51,54
31 88 Kotrla Josef Rožnov pR 31:12,3 2 2 4 31:12,3 +10:25,1 49,87
32 102 Krejbich Daniel Rover Praha 33:43,3 3 4 7 33:43,3 +12:56,1 37,77
Neklasifiikovaní
98 Smýkal Ondřej KB Trefa DNS – Nestartoval/a
Juniorky
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 120 Tkadlecová Anna SK N.Město 24:43,0 0 0 0 24:43,0 0 100
2 125 Maříková Simona Letohrad 24:58,1 0 1 1 24:58,1 15,1 98,98
3 124 Tanaka Kirari JPN 25:03,3 0 2 2 25:03,3 20,3 98,63
4 129 Vinklárková Tereza Letohrad 26:08,9 2 2 4 26:08,9 +1:25,9 94,2
5 123 Votočková Eliška Jilemnice 28:09,2 0 2 2 28:09,2 +3:26,2 86,09
6 130 Dvořáková Dagmar Střelka Brno 28:59,6 0 2 2 28:59,6 +4:16,6 82,69
7 118 Sádovská Michaela SK N.Město 30:56,0 1 3 4 30:56,0 +6:13,0 74,84
8 119 Daverná Karolína St. Město 33:06,1 3 2 5 33:06,1 +8:23,1 66,07
9 117 Trpišovská Anna SG Jbc 33:27,5 1 2 3 33:27,5 +8:44,5 64,63
10 122 Stránělová Eva Rover Praha 33:58,3 3 1 4 33:58,3 +9:15,3 62,55
11 131 Zaděláková Petra Říčany 35:14,4 0 1 1 35:14,4 +10:31,4 57,42
12 128 Michálková Pavlína Rover Praha 39:11,7 5 3 8 39:11,7 +14:28,7 41,42
13 127 Minářová Lenka Manušice 49:26,2 5 5 10 49:26,2 +24:43,2 0
14 121 Tučková Andrea Jílové 49:50,8 2 4 6 49:50,8 +25:07,8 0
Neklasifiikovaní
126 Jurčová Natálie Letohrad DNF – Vzdal/a
Ženy A
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 140 Tachizaki Fuyuko JPN 23:13,5 1 1 2 23:13,5 0 0
2 137 Furuya Sari JPN 23:59,8 1 3 4 23:59,8 46,3 0
3 138 Tanaka Yurie JPN 24:29,3 0 3 3 24:29,3 +1:15,8 0
4 142 Mitsuhashi Rina JPN 25:17,8 1 2 3 25:17,8 +2:04,3 0
5 135 Hachisuka Asuka JPN 25:48,9 1 2 3 25:48,9 +2:35,4 0
6 132 Zvařičová Veronika SKPKornspitz 26:17,0 1 1 2 26:17,0 +3:03,5 100
7 139 Schorná Pavla St. Město 31:05,3 2 3 5 31:05,3 +7:51,8 81,71
8 133 Hořínková Dita Střelka Brno 31:49,1 2 2 4 31:49,1 +8:35,6 78,94
9 134 Housková Kateřina Rover Praha 33:25,4 2 3 5 33:25,4 +10:11,9 72,83
10 141 Ksandrová Marie Kapslovna 38:43,7 3 3 6 38:43,7 +15:30,2 52,65
11 136 Jeníčková Kateřina Strakonice 39:06,2 3 3 6 39:06,2 +15:52,7 51,22
Junioři
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 156 Šantora Ondřej SKPKornspitz 26:07,8 0 0 0 26:07,8 0 100
2 143 Procházka Jakub Letohrad 27:02,4 0 1 1 27:02,4 54,6 96,51
3 147 Žemlička Milan Letohrad 27:04,4 1 0 1 27:04,4 56,6 96,38
4 146 Štvrtecký Jakub Letohrad 27:20,1 0 2 2 27:20,1 +1:12,3 95,38
5 151 Štulík Dominik SG Jbc 29:54,6 2 1 3 29:54,6 +3:46,8 85,53
6 148 Šlofar Vladimír SG Jbc 30:11,7 0 2 2 30:11,7 +4:03,9 84,44
7 153 Herman Ondřej Letohrad 30:36,7 2 1 3 30:36,7 +4:28,9 82,84
8 157 Slavík Vojtěch SKPKornspitz 30:44,1 0 2 2 30:44,1 +4:36,3 82,37
9 150 Joukal Lukáš SKPKornspitz 31:19,7 1 5 6 31:19,7 +5:11,9 80,1
10 155 Dvořák Lukáš Rover Praha 31:30,2 0 3 3 31:30,2 +5:22,4 79,43
11 158 Janů Tomáš SK N.Město 32:44,3 1 1 2 32:44,3 +6:36,5 74,7
12 145 Křivánek Tomáš Střelka Brno 35:47,7 4 3 7 35:47,7 +9:39,9 63,01
13 159 Vystavěl Ondřej Prostějov 36:12,5 3 4 7 36:12,5 +10:04,7 61,43
14 144 Beneš Viktor Jílové 36:16,5 2 3 5 36:16,5 +10:08,7 61,17
15 154 Vavřina Matěj Rover Praha 36:36,4 0 4 4 36:36,4 +10:28,6 59,9
16 152 Štolba Jiří Jílové 37:41,4 2 1 3 37:41,4 +11:33,6 55,75
17 149 Doležal Václav Rover Praha 40:57,1 1 3 4 40:57,1 +14:49,3 43,27
Muži A
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 184 Tachizaki Mikito JPN 26:02,0 0 1 1 26:02,0 0 0
2 191 Kobonoki Tsukasa JPN 26:18,9 0 2 2 26:18,9 16,9 0
3 165 Nagai Junji JPN 26:19,2 0 1 1 26:19,2 17,2 0
4 181 Burian Jan SKPKornspitz 26:39,8 1 0 1 26:39,8 37,8 100
5 163 Hošek Ondřej SKPKornspitz 26:49,1 0 1 1 26:49,1 47,1 99,41
6 180 Nakajima Yuki JPN 27:41,8 2 2 4 27:41,8 +1:39,8 0
7 161 Inomata Kazuya JPN 27:42,0 1 3 4 27:42,0 +1:40,0 0
8 169 Terabayashi Takuto JPN 28:06,6 2 3 5 28:06,6 +2:04,6 0
9 175 Ozaki Kosuke JPN 28:21,9 4 1 5 28:21,9 +2:19,9 0
10 176 Tolar David SKPKornspitz 28:43,6 2 1 3 28:43,6 +2:41,6 92,26
11 179 Balatka Miroslav SKPKornspitz 30:42,8 1 1 2 30:42,8 +4:40,8 84,81
12 182 Řezníček Tomáš Střelka Brno 32:17,0 1 2 3 32:17,0 +6:15,0 78,92
13 160 Ševčík Štěpán Jilemnice 32:27,6 0 2 2 32:27,6 +6:25,6 78,25
14 164 Pavlík Tomáš Rover Praha 33:01,2 3 3 6 33:01,2 +6:59,2 76,15
15 174 Kittel Marek St. Město 33:28,1 2 0 2 33:28,1 +7:26,1 74,47
16 192 Schorný Luboš St. Město 33:35,9 1 1 2 33:35,9 +7:33,9 73,99
17 170 Šmíd Martin Střelka Brno 33:47,0 2 2 4 33:47,0 +7:45,0 73,29
18 193 Graclík Jan Rožnov pR 34:31,3 2 2 4 34:31,3 +8:29,3 70,52
19 178 Smetana Martin SKPKornspitz 34:53,4 1 4 5 34:53,4 +8:51,4 69,14
20 162 Matějka Tomáš Tatran 35:16,3 2 3 5 35:16,3 +9:14,3 67,71
21 187 Bitala Michal Rožnov pR 35:49,5 2 3 5 35:49,5 +9:47,5 65,63
22 190 Kanta Jiří Plzeň Litice 36:30,0 1 3 4 36:30,0 +10:28,0 63,1
23 167 Dvořák Jakub Rover Praha 36:31,1 2 0 2 36:31,1 +10:29,1 63,03
24 171 Humr Jan Rover Praha 36:50,0 3 2 5 36:50,0 +10:48,0 61,85
25 185 Válka Jan Jílové 37:04,4 2 2 4 37:04,4 +11:02,4 60,95
26 186 Staněk Ondřej Třebíč 37:22,1 0 0 0 37:22,1 +11:20,1 59,85
27 183 Zuzaňák Ondřej Ostrava 37:56,7 2 4 6 37:56,7 +11:54,7 57,68
28 194 Pacner Martin Rover Praha 38:29,1 4 2 6 38:29,1 +12:27,1 55,66
29 188 Trpišovský Tomáš Jílové 40:07,4 3 3 6 40:07,4 +14:05,4 49,51
30 189 Braun Jan Strakonice 40:07,9 3 4 7 40:07,9 +14:05,9 49,48
31 172 Raška Jan Blansko 40:17,2 2 3 5 40:17,2 +14:15,2 48,9
32 173 Hlobil Vladimír Břidličná 40:34,0 4 4 8 40:34,0 +14:32,0 47,85
33 166 Novotný Matěj Rover Praha 40:45,4 2 4 6 40:45,4 +14:43,4 47,14
34 177 Zvyhal Jan Rover Praha 40:53,4 1 3 4 40:53,4 +14:51,4 46,64
35 168 Dolgikh Dmitry Kapslovna 48:59,1 2 1 3 48:59,1 +22:57,1 16,28
Ženy B
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 198 Voráčová Kondysková Pavla Blansko 26:44,1 2 2 4 26:44,1 0 100
2 197 Elvy Simona Kapslovna 27:02,1 2 3 5 27:02,1 18 98,87
3 196 Giovagnoni Lenka Kapslovna 30:02,3 1 1 2 30:02,3 +3:18,2 87,64
4 195 Voráčková Adéla St. Město 32:49,4 4 1 5 32:49,4 +6:05,3 77,22
Ženy C
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 201 Vlčková Romana Střelka Brno 27:23,3 2 2 4 27:23,3 0 100
2 200 Schejbalová Markéta KB Trefa 31:56,8 1 2 3 31:56,8 +4:33,5 83,35
3 202 Špácová Miroslava Rover Praha 34:55,7 1 3 4 34:55,7 +7:32,4 72,47
4 199 Lukšová Iva Ostrava 37:13,6 4 4 8 37:13,6 +9:50,3 64,07
Muži B
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 210 Kolář Petr Blansko 28:00,0 0 4 4 28:00,0 0 100
2 204 Doubek Jan Manušice 28:21,3 0 4 4 28:21,3 21,3 98,73
3 205 Rychnovský František Jílové 29:10,7 2 2 4 29:10,7 +1:10,7 95,79
4 214 Staněk David Třebíč 29:50,3 4 2 6 29:50,3 +1:50,3 93,43
5 209 Večeřa Roman Prostějov 30:52,0 1 3 4 30:52,0 +2:52,0 89,76
6 208 Zátka Jan Manušice 32:57,5 2 2 4 32:57,5 +4:57,5 82,29
7 211 Stráněl Jiří Rover Praha 33:03,6 4 4 8 33:03,6 +5:03,6 81,92
8 213 Bečvář Jan Rover Praha 34:29,3 2 1 3 34:29,3 +6:29,3 76,82
9 212 Papež Marek Ostrava 34:58,7 4 2 6 34:58,7 +6:58,7 75,07
10 206 Trpišovský Tomáš Jílové 37:01,1 1 5 6 37:01,1 +9:01,1 67,79
11 203 Šerý Jan KB Trefa 54:25,2 4 2 6 54:25,2 +26:25,2 5,64
Neklasifiikovaní
207 Salák Roman Říčany DNS – Nestartoval/a
Muži C
Pořadí St. č. Jméno Klub Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 225 Čech Petr Jilemnice 28:48,8 0 3 3 28:48,8 0 100
2 220 Krámský Pavel Rover Praha 31:59,0 3 2 5 31:59,0 +3:10,2 88,99
3 219 Mejstřík Petr Tatran 32:22,8 3 3 6 32:22,8 +3:34,0 87,62
4 217 Novotný Martin Rover Praha 32:36,7 3 1 4 32:36,7 +3:47,9 86,81
5 218 Blaha Ondřej Rover Praha 33:14,1 3 5 8 33:14,1 +4:25,3 84,65
6 215 Schejbal Ladislav KB Trefa 33:37,8 2 2 4 33:37,8 +4:49,0 83,28
7 216 Mádr René Ostrava 34:18,6 0 2 2 34:18,6 +5:29,8 80,92
8 223 Staněk Jiří Třebíč 37:08,1 2 2 4 37:08,1 +8:19,3 71,11
9 221 Hojer Miloslav Rover Praha 38:13,1 4 3 7 38:13,1 +9:24,3 67,35
10 222 Srnka Martin Kapslovna 42:39,5 4 2 6 42:39,5 +13:50,7 51,94
11 224 Hlavatý Radek Třebíč 46:38,6 0 4 4 46:38,6 +17:49,8 38,11
12 226 Braatz Frank Konkordia 51:32,6 1 2 3 51:32,6 +22:43,8 21,11

Galerie zde

_JZ_0750_JZ_0164 _JZ_0337 _JZ_0402 _JZ_0631 _JZ_0760 _JZ_0812 _JZ_0918 _JZ_0995


Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.