Motokros: ADAC MX Masters – 13-14.05.17 Mölln

Už třetí závod Neměckého mistráku ADAC MX Masters se tentokrát přesunul poprvé do Möllnu. ADAC MX Junior Cup bylo nesmírně napínavé. Závod ovládl Australan Jett Lawrence (13, Team Suzuki World MX2) zajel nejlepší závod na ADACu. Jeho rival ze Švédska Max Palsson (14, Team MEFO Sport Racing, KTM) dojel druhý v obou jízdách, v první jízdě doplnil stupně vítězů Dán Rasmus Pedersen (Team Classic Oil / SHR Motorsports) a v druhé Němec Noah Ludwig (KTM Theiner Kyffindoor MX / ADAC NDS/SA), lídr šampionátu Dán Magnus Smith (13, Mefo Sport Racing Team, KTM) byl celkově třetí. ADAC MX Youngster Cup Celkovým vítězem se stal Tom Koch (19, KTM Sarholz Racing Team), který měl v Möllnu životní úspěch. Druhý byl celkově Dán Glen Meier (18, KTM Kosak Racing Team) a třetí Čech Martin Krč (20, Sturm Racing Team, KTM). První jízdu vyhrál český závodník Jakub Terešák, který měl ve druhé jízde smůlu a nebodoval. Druhý Tom Koch a třetí Lotyš Thomas Sileika (WZ Racing), Ve druhé jízde vyhrál Tom Koch, druhý dojel Glen Meier a třetí Slovák Richard Sikyna (MX Slovakia). ADAC MX Masters vyhrál s přehledem obě jízdy před zraky 6.100 diváků Švýcar Jeremy Seewer na tovární Suzuki (22, Team Suzuki World MX2) pronásledovaný Australanem Hunter Lawrence (Team Suzuki World MX2) a třetím Němcem Henry Jacobi (20, STC Racing Husqvarna) ve druhé jízdě byl třetí Dennis Ullrich (23, KTM Sarholz Racing Team).