Hokej: 08.09.17 HC Vítkovice Ridera – Aukro Berani Zlín 1.kolo

V pátek 8.září odstartoval nový ročník  Tipsport extraligy 2017/2018 a Zlín zavítal do Ostravské Ostravar Arény k zápasu proti Vítkovicím. V úvodním kole vyhráli na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 2:1 po prodloužení. Zlínští měli v Ostravě štěstí, neboť téměř v celém průběhu utkání prohráli smolným gólem ze 17. minuty, ale v závěru základní hrací doby vyrovnali při power play a rozhodující gól dali v nastaveném čase využitím přesilové hry po šťastné teči. Góly zaznamenali Ralfs Freibergs a David Šťastný. Berani umí na Vítkovice zahrát, neboť bodovali již v osmém vzájemném utkání v řadě!

HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín 1:2 p.p. (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 17. min P. Zdráhal (Lev, Hrbas) – 59. Freibergs (Roberts Bukarts, Kubiš), 62. D. Šťastný (Matějíček, Roberts Bukarts).