Hokej: 15.09.17 Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno 4.kolo

Ve 3.kole ELHJ Zlínští junioři hostili Liberec. Junioři dokázali v posledních dvou minutách utkání otočit domácí zápas s Libercem a radují se z vítězství za tři body. Mladí Berani po celý zápas dotahovali vedení soupeře. V poslední části dokonce přežili dvojnásobnou přesilovku Liberce a 67 vteřin před koncem utkání vstřelil vítěznou branku Štěpán Fryšara.

Aukro Berani Zlín – Bílý Tygři Liberec 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 29. Dlabaja (Fryšara, Dluhoš), 49. Václavek (Jenáček), 59. Fryšara (Dlabaja), 60. Dlabaja – 17. Juščák (Burda, Nezbeda), 38. Teplý (Beran).

Gallery Here na webu Aukro Berani Zlín

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 4. kola Tipsport extraligy doma s Kometou Brno 0:4, když opět nevstřelili na domácím ledě ani gól. Zápas s úřadujícím mistrem okořenila v první třetině potyčka, po které rozhodčí vykázali předčasně do kabin pouze Robertse Bukartse. Kometa rozhodla o přesvědčivé výhře ve druhé třetině, neboť třikrát překonala gólmana Libora Kašíka.

Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 24. min Mallet (V. Němec, H. Zohorna), 38. Erat (T. Svoboda), 39. H. Zohorna (Gulaši), 51. Vincour.

_JZ_0111 _JZ_0140 _JZ_0821 _JZ_0893 _JZ_0917 _JZ_0922 _JZ_0999 _JZ_1584 _JZ_1673