Hokej: 29.09.17 Aukro Berani Zlín – Mountfield HK 8.kolo

V pátek jsem vyrazil dříve a zašel nafotit i juniorku s Olomoucí. Junioři na svém ledě přivítali soupeře z Olomouce. Moravské derby slibovalo zajímavou podívanou a zajímavé okořenění pátečního odpoledne před zápasem hlavního týmu. Domácí si byli vědomi toho, že soupeři se příliš nedaří a chtěli si na něm zlepšit bodovou bilanci. To se ale úplně nedařilo. Olomouc totiž velmi srdnatě bojovala a pár minut před koncem zápasu si dokonce vystřelila vítězství.

Aukro Berani Zlín – HC Olomouc 4:5 (1:1, 1:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 15. Dluhoš (Čechmánek, Kenša), 35. Dluhoš (Gazda, Václavek), 50. Augustin (Dobiáš), 54. Augustin – 12. Macuh (Rutar), 26. Macuh, 33. Marek (Macuh, Kuba), 44. Pěcha (Janečko, Podlaha), 57. Tomaník (Beier, Palička).

Gallery here na webu Aukro Berani Zlín

_JZ_0076 _JZ_0225 _JZ_0294

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 8. kola Tipsport extraligy nad týmem Mountfield HK Hradec Králové 2:1 po samostatných nájezdech a prodloužili úspěšnou sérii domácích výher nad Východočechy již na osm utkání! Čtyři tisícovky diváků viděly defenzivní bitvu, kterou rozsekly až nájezdy. Branky padaly pouze na začátku druhé třetiny. Hosté otevřeli střelecký účet zápasu 28 vteřin od začátku druhé třetiny, Berani odpověděli za půldruhé minuty zásluhou využité přesilové hry. Obětavě hrající domácí se ubránili v prodloužení i přesilovce soupeře a nakonec rozhodli o vítězství v nájezdech.

Aukro Berani Zlín - Mountfield HK 2:1 p.s.n. (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 22. min Matějíček (Honejsek, Freibergs), rozhodující nájezd Roberts Bukarts – 21. Červený (Vopelka, Koukal).