Hokej: 08.10.17 Aukro Berani Zlín – HC Sparta Praha 11.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 11. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Sparta Praha 4:2 a porazili pražský celek na domácím ledě po více než dvou letech! Berani šli do vedení již v 5. minutě, ale úvodní třetina patřila hostům. Ti však narazili na výborného brankáře Libora Kašíka a trápili se v zakončení. Přesto před úvodní sirénou srovnali krok. Vyrovnaný průběh pokračoval i druhé třetině. Sparta šla poprvé a naposledy v zápase do vedení ve 38. minutě, ale srdnatě bojující domácí celek vyrovnal pět vteřin před koncem druhé periody. Veselý a spol. rozhodli o cenné výhře dvěma brankami ve třetí třetině. Zlín dal vítězný gól utkání v 47. minutě při vlastním oslabení, za další čtyři minuty přidal pojistku na tři body.

Aukro Berani Zlín – HC Sparta Praha 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. min Honejsek (D. Šťastný), 40. Roberts Bukarts (J. Ondráček, O. Veselý), 47. D. Šťastný (Kubiš), 52. Honejsek (Rihards Bukarts) – 20. J. Mikuš (Forman, Saponari), 38. A. Kudrna (Říčka, Forman).