Hokej: 17.11.17 Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 22.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 22. kola Tipsport extraligy s týmem HC Oceláři Třinec 1:3 a prohráli ve třetím zápase v řadě. Beranům nevyšel začátek utkání a v 18. minutě prohrávali již 0:2. Veselý a spol. snížili až na začátku třetí třetiny, ale hosté si vedení pojistili třetím gólem. Jedinou branku zaznamenal Tomáš Fořt. Zlínská družina se trápí ve slabé produktivitě a bídné koncovce, ve třetím zápase v řadě vstřelila pouze jeden gól. Oceláři vyhráli v Baťově městě po předchozích čtyřech prohrách a vrátili Zlínu prohru 0:4 z úvodní čtvrtiny základní části. Na zápas se přišlo podívat 3 787 diváků.

Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 44. min Fořt (Okál) – 9. Linhart (M. Kovařčík), 18. Christov (Polanský, Dravecký), 49. M. Kovařčík (Kofroň, M. Doudera).

_JZ_0020 _JZ_0178 _JZ_0337 _JZ_0369 _JZ_0427 _JZ_0520 _JZ_0722 _JZ_0783 _JZ_0889