Hokej: 03.12.17 Aukro Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 28.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v utkání 28. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Dynamo Pardubice 5:2 a poprvé v sezoně porazili soupeře z východních Čech. Berani po páteční prohře ve Vítkovicích zvedli hlavy a připsali si na domácím ledě další tříbodové vítězství. Utkání se lámalo ve druhé třetině, zlínští hokejisté vedli již 3:0, ale Pardubice snížily. Na první gól soupeře Berani rychle odpověděli čtvrtým gólem. Hosté zkorigovali utkání ještě ve třetí třetině, nicméně Veselý a spol. si druhou domácí výhru za tři body v řadě s přehledem pohlídali. Branky zaznamenali Zdeněk Okál 2, Jiří Ondráček 2 a Pavel Kubiš.

Aukro Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. min J. Ondráček z trestného střílení, 27. Kubiš (O. Veselý, Matějíček), 31. Okál (Roberts Bukarts, Honejsek), 36. Okál (Roberts Bukarts, Žižka), 60. J. Ondráček (Řezníček) – 33. P. Sýkora (Rolinek), 49. P. Sýkora (Marosz).