Hokej: 05.12.17 Aukro Berani Zlín – Mountfield HK 34.kolo

Hokejisté Zlína prohráli v předehrávce 34. kola Tipsport extraligy s týmem Mountfield HK Hradec Králové 2:3 po prodloužení a ukončili sérii osmi vítězných zápasů v řadě s Východočechy na domácím ledě. Berani měli do utkání s druhým celkem tabulky úspěšný vstup a již ve 3. minutě se ujali vedení. Hradec zanedlouho vyrovnal a na začátku druhé periody strhl vedení na svou stranu. Zlín bojoval neúnavně až do závěru základní části a deset vteřin před třetí sirénou srovnal krok! Na začátku prodloužení kapitán Ondřej Veselý orazítkoval tyčku a z protiútoku rozhodl Martin Látal.

Aukro Berani Zlín – Mountfield HK3:2 p.p. (1:1, 0:1, 1:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 3. min Honejsek (Okál, Roberts Bukarts), 60. D. Šťastný (Freibergs, Roberts Bukarts) – 7. M. Látal (Gregorc), 24. Červený (Koukal, Cingel), 62. M. Látal (Džerinš).