Hokej: 08.12.17 Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 29.kolo

Hokejisté Zlína vyhráli v zápase 29. kola Tipsport extraligy nad týmem Bílí Tygři Liberec 4:3 a připsali si v zápase pravdy veledůležité tři body. Zlínští začali skvěle a po šestnácti minutách vyhnali z klece brankáře Romana Willa, když mu dali ze třinácti střel tři branky. Berani přidali čtvrtý gól v 32. minutě zásluhou využité přesilovky, nicméně Severočeši výrazně zdramatizovali duel. Snížili z početní výhody a deset minut před třetí sirénou sáhli úspěšně k power play. Drama bylo ještě větší, když v 58. minutě dali kontaktní gól. Veselý a spol. nakonec cennou výhru se štěstím uhájili.

Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 4:3 (3:0, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 8. min Roberts Bukarts (Honejsek, Petran), 15. J. Ondráček (Gazda, Řezníček), 16. Freibergs (Fořt, Kubiš). 33. Okál (Roberts Bukarts, Honejsek) – 35. Kvapil (Bakoš, Redenbach), 53. L. Krenželok (Kvapil), 59. P. Jelínek (Kvapil, Šmíd).