Hokej Junioři: 09.12.17 Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 24.kolo, Starší žáci 6 a 8.třída: Aukro Berani Zlín – HC Rebel Havlíčkův Brod 19.kolo

Zlínští junioři doma těsně podlehli Třinci. Rozhodující náskok si hosté uhráli během prvních dvou třetin, kdy si vypracovali vedení 4:1. Ševci pak ještě zabojovali a podařilo se jim snížit na 3:4. Na vyrovnání už pak ale měli jen půl minuty a další branku se jim přidat nepovedlo. Oceláři si tak odvážení všechny body za vítězství 4:3.

Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 3:4 (0:1, 1:3, 2:0)

Branky a nahrávky: 38. Dobiáš, 47. Sedláček, 60. Mikulec (Augustin) – 5. Poruba (Raška, Adámek), 26. Kvasnica (Flok, Poruba), 33. Flok (Poruba, Raška), 39. Homola (Przybyla).

Gallery here na webu Aukro Berani Zlín

_JZ_1308 _JZ_1564 _JZ_1686

Žáci 6.třídy prohráli když v závěru přišli o vedení 6:5 a Brod otočil při početní výhodě o jednoho hráče a pak tlaku na branku.

Aukro Berani Zlín – HC Rebel Havlíčkův Brod 6:7