Hokej: 13.12.17 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 28.kolo

Vrámci 28.kola přijeli do Hodonína HC Bobři Valašské Meziříčí a ti už v 2.minutě inkasovali z hole Petra Jurči a v 15.minutě opět Petr Jurča poslal Drtiče do dvoubrankového vedení. V závěru Hodonínští byli nedisciplinovaní a tak šli do 3. Bobři toho využili a vyrovnali díky Jakuba Pořického a Tomáše Brunce. Ve druhé třetině Bobři otočili skóre na 2:4 a to díky Josefu Horynovy a opět Tomášovi Bruncovi. Ve třetí třetině Marek Haloda v přesilovce střelou od modré překonal Šurého. A Dominik Matula srovnal skóre. V prodloužení se dostali v závěru do nájezdu 2 na brankáře Hodonínští a Marek Haloda nahrál Matějovy Charvátovy a ten překonal Šurého.

SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 5:4  (2:2, 0:2, 2:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Jurča (Kadlec, Žabčík), 15. Jurča (Kadlec), 43. Haloda M. (Hajný), 46. Matula (Mojžíš, Sedlák), 65. Charvát (Haloda M., Sajdl) – 18. Pořický (Horyna, Žák), 19. Brunec (Pokorný, Pořický), 24. Horyna (Pokorný), 26. Brunec (Žák).