Hokej: 22.12.17 Aukro Berani Zlín – HC Verva Litvínov 32.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 32. kola Tipsport extraligy s týmem HC Verva Litvínov 2:4. Patnáct vítězných zápasů a dost. Tak dlouho trvala vítězná šňůra Beranů v domácím zápasem s Litvínovem. Severočeši zásluhou hattricku obránce Jiřího Hunkese vyhráli ve Zlíně po téměř osmi letech, neboť naposledy se radovali z výhry v Baťově městě v lednu 2010. Litvínov vedl ve 24. minutě již 3:0, ale Veselý a spol. se ještě dostali na rozdíl kontaktního gólu. Šance domácího týmu sestřelil na začátku třetí třetiny Hunkes. Zlínští již nedokázali zkorigovat nepříznivý stav a zůstali bez bodového zisku. Branky zaznamenal Roberts Bukarts.

Aukro Berani Zlín – HC Verva Litvínov 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 26. min Roberts Bukarts (Okál), 34. Roberts Bukarts (Nosek) – 4. Ihnačák (Sörvik), 17. Hunkes (V. Hübl, Kubát), 24. Hunkes (V. Hübl, F. Lukeš), 43. Hunkes (Gerhát, Kubát).