Hokej: 14.01.18 Aukro Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 40.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín porazili v zápase 40. kola Tipsport extraligy tým HC Vítkovice Ridera 2:1 zásluhou lepšího finiše. Berani mají za sebou snový víkend, po pátečním skalpu lídra z Plzně pokořili i druhý tým extraligové tabulky. Ve vyrovnané televizní bitvě moravských rivalů šli do vedení Ostravané zásluhou využité přesilovky ve 37. minutě. Berani odpověděli stejnou mincí na začátku třetí třetiny, když potrestali faul hostů za pouhých deset vteřin! Zápas rozsekla střela Šťastného, která cinkla o horní tyč a skončila ve vítkovické kleci. V infarktovém závěru ještě hosté trefili po střele kapitána Olesze tyč! Veselý a spol. nakonec berou se štěstím tříbodovou výhru. Branky zaznamenali Jakub Ferenc a David Šťastný.

Aukro Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 2:1 (0:0,0:1,2:0)

Branky a nahrávky: 41. Ferenc (Roberts Bukarts, Freibergs), 57. Šťastný (Freibergs) – 37. Tybor (O. Roman, Sloboda)