Hokej: 23.01.18 Aukro Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 49.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase předehrávaného 49. kola doma s týmem BK Mladá Boleslav 1:3 a odevzdali všechny body soupeři. Přitom Berani vstoupili do utkání úspěšně a v 11. minutě se ujali vedení. Jenže Středočeši využili vzápětí přesilovou hru a srovnali stav. Veselý a spol. promarnili před polovinou utkání dlouhou přesilovou hru, zatímco Boleslav strhla vedení ve 34. minutě na svou stranu. Zlínští již nenašli síly na vyrovnání a při neúspěšné power play v závěru ještě inkasovali třetí gól. Jediný gól zaznamenal David Šťastný. Boleslav vyhrála popáté z posledních šesti zápasů, se Zlínem bodovala již ve třináctém zápase v řadě!

Aukro Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 1:3 ( 1:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 11. min D. Šťastný (Freibergs) – 13. Urban (Klepiš, Kotvan), 34. Eminger (Žejdl, Němeček), 60. Orsava (P. Musil).