Hokej: 28.01.18 Aukro Berani Zlín – HC Dukla Jihlava 44.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v utkání 44. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Dukla Jihlava 2:1, když obrat zlínského týmu řídil Zdeněk Okál, autor dvou gólů. Houževnatá Dukla přijela do Zlína povzbuzena dvěma tříbodovými výhrami v řadě a hned na začátku utkání šla do vedení zásluhou využité přesilovky. Berani srovnali stejnou mincí v polovině úvodní třetiny a vítězný gól přidali opět v početní výhodě ve 49. minutě. Houževnatí hosté se snažili ještě o vyrovnání, ale Veselý a spol. těsný náskok uhájili až do závěrečné sirény. Zlínská družina ukončila sérii tří porážek v řadě a vybojovala důležité vítězství.

Aukro Berani Zlín – HC Dukla Jihlava 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 10. Okál (D. Šťastný, Roberts Bukarts), 49. Okál (Roberts Bukarts, Freibergs) – 2. P. Straka (Skořepa, J. Zdráhal).