Hokej: 24.02.18 SHK Hodonín – HC Slezan Opava 48.kolo

V sobotu 24.února jsem se vydal do Hodonína na poslední kolo základní části mezi domácími Drtiři a Slezanem Opavou. Hodonín se ujal vedení hned první střelou od modré od Pvla Mojžíše. Jenže v zápatí o minutu už Opava srovnala zásluhou dorostence Patrika Račeka. Ve třetí minutě už Opava vedla po chybě obrany Hodonína se dostal k puku Josef Tichý a ten si objel brankáře Halodu a zavěsil do branky. V 5.minutě Hodonínský Milan Miklík srovnal na 2:2. Ve 13.minutě Opava opět šla do vedení Bohumila Hermana který po zmatku před Halodou dopravil puk do branky. V 32.minutě srovnal Hodonínský Jan Matějka. Do vedení Hodonínské poslal v 39.minutě Jakub Kadlec. Ve třetí třetině se hodně vylučovalo a toho domáci využili a po brankách Michala Romančíka, Víta Černohousa, Jana Matějky a Jakuba Sajdla navíšili skóre na 8:3. V závěru ještě za hosty z Opavy korigoval Petr Wolf.

SHK Hodonín – HC Slezan Opava 8:4 (2:3,3:0,4:1)

Branky a nahrávky: 1. Mojžíš (Sajdl, Kuba), 5. Miklík (Mojžíš, Jurča), 32. Matějka (Charvát, Kobylík), 39. Kadlec (Romančík, Miklík), 41. Romančík (Kadlec, Kuba), 46. Černohous (Jurča, Haloda M.), 52. Matějka (Haloda M., Jurča), 55. Sajdl (Hložánek, Peška) – 2. Raček (Kiss), 3. Tichý (Štindl, Slavík), 13. Herman (Šindelář, Wolf), 58. Wolf (Tichý, Šindelář)