Hokej: 02.03.18 Aukro Berani Zlín – Piráti Chomutov 51.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 51. kola Tipsport extraligy nad týmem Piráti Chomutov 5:2 a stále mají možnost proklouznout do elitní šestky. Berani již s jistotou postupu do play off začali skvěle a v 6. minutě vedli 2:0. Hosté sice snížili při přesilové hře, ale Veselý a spol. oplatili stejnou mincí. Severočeši vykřesali naději kontaktním gólem v závěru druhé třetiny, jenže svěřenci trenéra Svobody přidali v rozkouskované třetí třetiny další dva zásahy a zaslouženě vyhráli. Na ledě plály emoce, rozhodčí rozdali celkem 135 trestných minut! Branky zaznamenali Michal Popelka 2, Jakub Ferenc, David Nosek a Tomáš Fořt.

Aukro Berani Zlín – Piráti Chomutov 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. min Ferenc (Klhůfek, Freibergs), 6. Popelka (P. Sedláček, Klhůfek), 17. D. Nosek (Fořt, Honejsek), 51. Popelka (P. Sedláček), 57. Fořt – 12. Sklenář (V. Růžička ml., Valach), 36. Slovák.