Hokej: 18.03.18 SHK Hodonín – Draci Šumperk 3.semifinále

V neděli se v Hodoníně hrálo semifinále druhé ligy a já vyrazil na zápas. Domácí se ujali vedení v 10.minutě když přesně mířil Marek Haloda. v 27.minutě Matulovu střelu dotlačil do branky Petr Peš a Hodonín vedl 2:0. V 31.minutě Šumperk snížil zásluhou Milana Ostřanského. V 38.minutě Hodonín zásluhou Martina Miklíka opět odskočil o 2 branky. V 45.minutě Šumperk opět snížil Jiří Půhoný. Už o pár sekund opět Petr Jurča poslal Hodonín do vedení o 2 branky. V 51.minutě snížil Šumperk na rozdíl jedné branky zásluhou Daniela Vachutky.

SHK Hodonín – Draci Šumperk 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 10. M. Haloda (Peška), 27. Peš (Matula), 38. Miklík (Peš, Mojžíš), 46. Jurča (Kužílek) – 31. Ostřanský (Fischer), 45. Půhoný (Gewiese, Vymazal), 51. Vachutka (Řezáč, Králík).