Hokej Junioři: 07.09.18 PSG Berani Zlín – HC Vsetín 1.kolo

Mladí Berani vyzvali v prvním zápase sezóny Vsetín na domácím ledě. Utkání začali velmi dobře, neboť ve 12. minutě vedli už 3:0 a tlačili svého soupeře. Brzy však přišel zvrat. Vsetín ještě před první přestávkou vstřelil první gól, vzal si hru do své režie a postupně se mu podařilo vyrovnat. Ševci se pak ještě jednou ujali vedení, ale dvěma inkasovanými góly ve třetí třetině zápas nakonec ztratili. Ani nadstavba se zlínským juniorům nepovedla, dostali v ní gól, a ztratili tak i poslední bod, který mohli získat.

PSG Berani Zlín – HC Vsetín 4:5 (3:1, 1:2, 0:2 – N 0:1)

Branky a nahrávky: 1. Kočica (Sebera), 9. Kočica (Pavlas), 12. Leška (Hefka), 32. Kočica (Hamrlík, Hefka) – 14. Jindra (Klímek, Frydrych), 22. Vašenka, 24. Jindra (Frydrych, Klímek), 41. Jenáček (Ondračka, Jindra), 55. Lukačka (Petriska), 63. Petriska (Vašenka).