Hokej: 02.10.18 HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 6.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v dohrávce 6. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 0:3 a vyšli podruhé v řadě bez bodového zisku. Oba celky nastoupily v neúplných sestavách, když Zlínu stále schází kompletní první útok. Úvod patřil Ostravanům, což bylo rozhodující pro další vývoj utkání, neboť domácí vedli ve 12. minutě již 2:0. Duel vystihuje situace z 23. minuty. Zatímco Fořt nastřelil tyčku, z protiútoku přidaly Vítkovice třetí gól a v pohodě dovedly zápas do vítězného konce. Zlínští neuspěli v koncovce, ani jedna z 29 střel neskončila v síti domácího gólmana Patrika Bartošáka.

HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 8. min Kucsera (Š. Stránský, P. Zdráhal), 12. Szturc (Lev), 23. P. Zdráhal (Š. Stránský).