Hokej Junioři: 05.10.18 PSG Berani Zlin – HC Oceláři Třinec 9.kolo, PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 7.kolo

Junioři se v devátém kole DHL Extraligy Juniorů utkali s Třincem. Utkání začali aktivněji, ale inkasovali jako první. Zápas byl i nadále vyrovnaný, více šancí měli ale přece jen Berani, ti ale dostali branku i podruhé a vítězství už bylo velmi daleko. Poté se už ale konečně prosadili, bylo to ale moc pozdě a Třinec už dokázal vítězství udržet. V nadstavbě však junioři opět potrvdili to, že to prostě umí a opět berou aspoň jeden bod.

PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 1:2 (0:1, 0:0, 1:1 – N 1:0)

Branky a nahrávky: 57. Weintritt (Talafa, Hamrlík), 62. Pavlas (Fajkus) – 5. Geidl (Adámek, Macháček), 43. Matěj (Indrst).

Gallery here na webu PSG Berani Zlín

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 7. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s týmem HC Škoda Plzeň 3:5 a potřetí v řadě vyšli bodově naprázdno. Zápas se hrál v rámci oslav 90 let od vzniku ledního hokeje ve Zlíně, před duelem vstoupil mezi legendy Bohumil Kožela jehož dres byl vyvěšen pod střechu zimního stadionu. Žižka a spol. po úvodní třetině vedli, ale hrubě jim nevyšel konec druhé a začátek třetí třetiny. Nejdříve v poslední vteřině druhého dějství strhl vedení na stranu hostů Milan Gulaš, aby po nástupu do závěrečné třetiny po 31 vteřinách přidali Západočeši čtvrtý gól. Zlínští opět srdnatě bojovali, nicméně na body nedosáhli. Branky zaznamenali Tomáš Fořt 2 a Jakub Herman.

PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 3:5 (2:1, 0:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 17. min Herman (Žižka), 18. Fořt (E. Kulda), 50. Fořt (Freibergs, Herman) – 12. Preisinger (Kratěna), 28. Vráblík (Kodýtek, Eberle), 40. Gulaš (Kaňák, Nedorost), 41. Nedorost (Gulaš, Kracík), 60. Gulaš (Kaňák, P. Straka).