Motokros: Crossracing Cup – 07.08.11 Karlín

V neděli 7.srpna se konal v nedalekém Karlíně u Čejče  9.závod Crossracing Cup 2011 – Mistrovství Moravy Quad & Side s vloženými třídami Hobby motokrosu. Jelikož se tahle akce kříží s jinýmy významnějšímy motokrosovýmy akcemy jako je Mistrovstvý republiky, Meteor Cup, tak jsem se na téhle akci oběvil poprvé v životě. poněvadž mám Loket hodně daleko a netroufal jsem si tam jet moh jsem závitat na Side a 4kolky. Na závody jsem dorazil chvíli po 12 a to už byli první jízdy 4k Děti,junior a MX 85 a obědní přestávka pryč. Připravovali se na start jezdci 4K Hobby první jízdu vyhrál 74 Daniel Picmaus před 51 Michalem Nogajem. Další jízdou byla 4K EliteProfiVet kterou vyhrál 94 Lukáš Studený před 19 Romanem Repou. Pak následovala třída MX Veterán ve který vyhrál 9 Josef Kudláček a druhý skončil 51 Milan Harásek. pak následovala poslední jízda prvních jízd a to MX Hobby ve které vyhrál 140 Erik Provazník a druhý byl 51 František Kotásek. A poslední kategorie byla Side kde vyhrál 52 Robert Diblík a Petr Šnevajs a druzí bylí 8 Jan Válek a Radek Musil. Pak jsem měl obrovskou žízeň a šel kolem startu 4K Děti,junior a nafotil 2 fotky ze startu druhé jízdy a šel jsi stoupnout do fronty a než jsem si ji vystál a dopil kofolu, tak se blížil konec MX 85 a proto nemám ani jednu fotku z téhle kategorie. Pak už jeli opět 4K Hobby a opět vyhrál 74 Daniel Picmaus před 51 Michalem Nogajem. V 4K EliteProfiVet se pořadí prohodilo a vyhrál 19 Roman Repa a druhý byl 94 Lukáš Studený. V MX Veterán vyhrál opět 9 Josef Kudláček a druhý skončil 26 Roman Malý. V MX Hobby opět vyhrál 140 Erik Provazník před 51 Františkem Kotáskem. A záverečná jízda byla Side ve které bylo stejné pořadí jako v první a to 52 Robert Diblík a Petr Šnevajs a druzí bylí 8 Jan Válek a Radek Musil. Fotek jsem nafotil kolem 500 a vybral ty nejzajímavější. Fotil jsem prvně Side a motokros se sádrou, tak to možná jde poznat na fotkách, ale bohužel líp to nafotit nešlo :( . A pod článkem jsou už fotky na které se můžete mrknout.