Hokej: 13.08.13 HC Břeclav – HC Dukla Senica příprava

V úterý 13.srpna sem byl domluven s kamošem, že ho přijedu vyfotit do Břeclavi na zápas. Břeclav hrála se slovenskou Duklou Senica. Zápas byl hodně zvláštní. Hostě byli techničtější, ale měli nulovou produktivitu a ani moc střel na bránu nevyslali a domácím to tam padalo celkem 6x. V 7.min první přesilovku v utkání proměnuje střelou z levého kruhu Dominik Piskoř. V 8.min Břeclav už vede 2:0  na hranici brankoviště Jakub Novák. Ve 12.min Zmatku v mezikruží využil střelou mezi betony Porubského Filip Hrbatý. 17.min Ve vlastním oslabení vyslal Kurial do úniku Tomáše Ppopolanského, a ten počtvrté rozvlnil síť za Porubským. Od druhé třetiny vystřídal Porunského Martin Peksa. V 33.min na útočné modré čáře podklouzl Reismüller, o puk ho obral Dominik Piskoř a sólo přes celé hřiště zakončil přesně. I když nadvakrát. V 40.min v přesilovce kompletuje hattrick střelou do prázdné Dominik Piskoř. Do ochozů si našlo cestu 140 diváků. K Focení bych dodal, že v první třetině se tvořila mlha a byla to hrůza děs v tom fotit. Pak už se to nějak ustálilo a dalo se fotit celkem dobře.