Hokej: 06.12.09 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 31.kolo

V neděli jsem měl další focení, a to ve Zlíně další kolo extraligy – už 31. Přijeli letos podruhé hráči Varů. Úvodní branka zápasu padla ve 12. minutě v přesilovce domácích 5:3, když střelou od modré překonal obránce Martin Hamrlík brankáře hostu Lukáše Mensatora. Druhá branka domácích padla ve 20. min., když Rachůnek po chybě beka Čutty ideálně našel třináct sekund před první sirénou volného Michala Důrase, který v samostatném úniku prostřelil Mensatora mezi betony. Ve druhé třetině hosté snížili ve 31. minutě Petrem Kumstátem z přesilové hry. Další branka padla až v třetí třetině, když ve 46. min. tečoval střelu Hamrlíka od modré Jarda Balaštík a domácí opět vedli o dvě branky. Hosté snížili v 53. min. Václavem Pletkou na rozdíl jedné branky. Domácí pak měli tlak a i z vyložených šancí, nenavýšili však svůj náskok. A hostům nepomohla na vyrovnání ani závěrečná power-play. A to je tak vše k zápasu, snad jen že zítra jedu letos naposled do Zlína na hokej, další domácí zápas bude totiž až v lednu 2010. Tak už jen fotky;-)

PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)