Hokej:19.12.09 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 25.kolo

V pátek na juniorech a v sobotu na mužích v Hodoníně – to byl plán tohohle víkendu. V 18. minutě ujel domácí útočník a byl hákován obráncem hostů a přestože zakončil, bylo nařízeno trestné střílení. Toho se ujal Zdeněk Jurásek a přesnou střelou do šibenice nedal Jakubu Mockovi šanci. Ve 20. min. Zdeněk Kubica tečoval střelu obránce Salajky a domácí už vedli 2:0. Do druhé třetiny vstoupili opět lépe domácí, a to když po Špokově nahrávce střílí třetí gól od modré pálící domácí obránce Jozef Salajka. Ale už za minutu hosté snížili zásluhou Lukáše Vnenka, který prostřelil domácího brankáře Holeše. Probíhá 31. mininuta a Lukáš Bokroš osamocený před brankou nedává Holešovi šanci a snižuje na 3:2. Jenže domácí ve 32. min. opět navyšují náskok o dvě branky a to zásluhou Martina Hollého, který dotlačil puk za brankáře Mocka. Zprvu si rozhodčí nebyl jist, ale pak branku uznal. Tenhle moment byl sporný a nelíbil se hloučku hostujících fandů. Ve 39. minutě hosté snižují opět zásluhou Lukáše Bokroše na konečných 4:3. Ve třetí třetině to byl boj, ale branku se nepodařilo vstřelit ani jednomu z týmů. A to ani když hosté hráli v poslední minutě power-play bez brankáře. Na zápase se nejvíce poznamenali rozhodčí, protože předvedli chaotický výkon. Focení bylo celkem dobré a je z čeho vybírat. Tak se nezapomeňte mrknout ;-)

SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí  4:3  (2:0, 2:3, 0:0)